Wiktoria Barczyk-Nowak

O mnie:

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutką.

Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną indywidualną osób dorosłych i młodzieży, poradnictwo psychologiczne oraz terapię wspierającą. Prowadzę również konsultacje dla rodziców dzieci i młodzieży. Obecnie pacjentów przyjmuję w Poradni Zdrowia Psychicznego Termedica, blok D (NFZ oraz prywatnie).

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach studiów ukończyłam specjalność: psychologia kliniczna. Ukończyłam 4-letną szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam również Studia Podyplomowe : Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia; oraz Studia Podyplomowe Przygotowania Pedagogicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Studium Mediacji w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Swoje umiejętności i warsztat pracy rozwijam również biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów KCP.

Zapraszam do siebie osoby dorosłe, młodzież i dzieci w sytuacji kryzysu, osoby zagubione, zmagające się z problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami psychotycznymi.

W gabinecie ważne jest dla mnie budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Pracuję w nurcie psychodynamicznym przy pomocy relacji przeniesieniowej (TFP).

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Specjalizacje:

Psycholog, Terapeuta

Leczone choroby:

  • stres
  • lęki
  • kryzys w związku
  • depresja
  • niskie poczucie własnej wartości
  • autoagresja
  • choroby psychosomatyczne

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.