Monika Broniszewska

O mnie:

Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia Urody I Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia.

Branża Beauty pochłonęła mnie już 9 lat temu. Do tej pory pracowałam w renomowanych miejscach gdzie zdobywałam wiedze I doświadczenie. Przede wszystkim  wykonywałam  zabiegi laserowe, iniekcyjne i pielęgnacyjne twarzy oraz  z wykorzystaniem technologii modelujących sylwetkę i odmładzających twarz,

Aktualnie realizuję się tworząc miejsce kompleksowej opieki i terapii skór o różnych potrzebach. Pracuję w nurcie holistycznej kosmetologii, bo uważam, że problem każdego pacjenta należy rozpatrywać indywidualnie skupiając się na odnalezieniu przyczyny.

-Oferuję konsultację kosmetologiczną z analizą skóry Observ 520x i całym planem terapii.

-Terapie zabiegowe dopasowane do potrzeb skóry z problemem: suchości, rumienia, trądziku, wiotkości czy przebarwień.

-Zabiegi przeciwstarzeniowe z wykorzystaniem lasera CO2, mezoterapii mikro igłowej, stymulatorów tkankowych i osocza bogato płytkowego.

-Redukcję rozstępów,  blizn po trądzikowych i  pooperacyjnych,

-Zabiegi dla mężczyzn, kobiet w ciąży i karmiących.

Aby otoczyć swoich pacjentów jak najlepszą opieką regularnie uczestniczę w szkoleniach, wykładach, webinarach i wydarzeniach u najlepszych specjalistów w branży m.in. u dr Leśniowskiego w Warszawie

Jestem zwolenniczką idei healthy aging czyli dążeniu za pomocą codziennych nawyków, diety, suplementacji, pielęgnacji i zabiegom kosmetologicznym  do poprawy jakości skóry, spowolnienia procesu starzenia z zachowaniem naturalnego piękna.

Zabiegi z mojej oferty są bezpieczne i skuteczne, ponieważ pracuję  na certyfikowanych produktach i urządzeniach medycznych.

Podczas wizyty poczujesz się swobodnie i komfortowo ponieważ jestem  profesjonalnym kosmetologiem, sympatyczną, pogodna osobą i godną zaufania kobietą z którą możesz porozmawiać o wszystkim.

Specjalizacje:

Kosmetolog

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.