Monika Dolata

O mnie:

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku kosmetologia wydziału farmaceutycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych na kierunku trychologia kosmetologiczno-lecznicza oraz dietetyka – WSNoZ w Bydgoszczy.

Specjalizuję się w pielęgnacji skóry owłosionej głowy oraz w terapiach stymulujących wzrost włosów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu trychologii, kosmetologii oraz dietetyki.

Na konsultacjach trychologicznych zajmuję się m.in. problematyką łojotoku, przewlekłego łupieżu, suchości, świądu i stanów zapalnych oraz pielęgnacją skóry głowy objętej łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry i atopowym zapaleniem skóry. Tworzę plany pielęgnacyjne i terapie zabiegowe pracując z problemem nadmiernego wypadania włosów oraz łysieniem androgenowym, plackowatym, polekowym, poporodowym, a także zajmuję się pielęgnacją skóry głowy i włosów u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi (łysienia bliznowaciejące) oraz w trakcie i po onkoterapii. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.