lek. Małgorzata Czołgosz

O mnie:

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od ponad 10 lat pracuję jako psychiatra. Specjalizację odbywałam w Klinice Psychiatrii w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na oddziale psychiatrycznym, psychiatrycznej izbie przyjęć, w poradniach zdrowia psychicznego i na psychiatrycznym oddziale dziennym.
Zajmuję się leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych, które ukończyły 18 r.ż.
Jeśli posiadają Państwo dokumentacje medyczną z wcześniejszego leczenia psychiatrycznego ( historia choroby z poradni, karta informacyjna ze szpitala, oddziału dziennego, karta odmowy z izby przyjęć, diagnostyka psychologiczna) proszę o zabranie ich ze sobą na pierwsza wizytę.
W przypadkach uzasadnionych medycznie istnieje możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego od dnia badania.
Bez dodatkowych opłat na wizycie wystawiam moim Pacjentom zaświadczenia o stanie zdrowia na potrzeby komisji ZUS, orzekania o niepełnosprawności.
Wystawianie recept, zaświadczeń o stanie zdrowia, zwolnienia lekarskiego, wydanie zaleceń odbywa się na wizycie, nie konsultuję przez wiadomości na portalu znany lekarz.
Nie prowadzę psychoterapii, nie wystawiam opinii prywatnych do sądów, nie zajmuje się usprawiedliwianiem niestawiennictwa w sądzie ( takie zaświadczenie wystawia lekarz sądowy).
Nie wystawiam recept na hurtowe ilości benzodiazepin i leków nasennych z grupy "Z" ( np. Onirex, Stilnox, Nasen), nie utrwalam uzależnienia. W przypadku uzależnienia od ww. leków dążę z Pacjentem do ich stopniowej redukcji i odstawienia, a w razie niepowodzenia kieruję na oddział detoksykacji. Nie stosuję substancji awersyjnych w uzależnieniu od alkoholu.
W stanach nagłych ( na przykład uporczywe myśli i zamiary samobójcze, stan po próbie samobójczej, pobudzenie, agresja czynna, zaburzenia świadomości, nasilone objawy abstynencyjne po odstawieniu alkoholu) proszę udać się na najbliższą izbę przyjęć psychiatryczną, ponieważ w gabinecie nie mam warunków do udzielania pomocy w stanach nagłych, podawania leków, zastrzyków.
Proszę o nieprzychodzenie na wizyty pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Z uwagi na indywidualne podejście do Pacjenta zdarzyć może się, że umówiona godzina rozpoczęcia wizyty ulegnie przesunięciu, proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Specjalizacje:

Psychiatra

Leczone choroby:

 • Nerwica
 • Lęki
 • Depresja
 • Zaburzenia Snu
 • Zaburzenia Lękowe
 •  Zaburzenia osobowości
 • Nerwice natręctw
 • Stes
 • Zabużenia odżywiania
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Zaburzenia emocjonalne

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.